×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Šperkovnica so zrkadlom Lilien v 2 FARBÁCH

Šperkovnica so zrkadlom Lilien  v 2 FARBÁCH

Zobraziť obrázky /

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Praktická zrkadlová šperkovnica, kde si uložíš všetky tvoje poklady!

Doba dodania: cca 5 dní kuriérom k tebe domov. POŠTOVNÉ NEPLATÍŠ, uhradíme ho my.

Viac detailov

Cena: 120,90 €

Reduced price!

-59,00 €

179,90 €

Elegantný kúsok do tvojho šatníka!

My ženy sme na šperky ako straky, máme tendenciu hromadiť ich, najlepšie aby sme mali ku každému outfitu iné a tak sa nám častokrát doma riadne nakopia. Šperkovnica so zrkadlom Lilien ponúka ideálne riešenie na sprehľadnenie tvojej zbierky, budeš mať všetky svoje zabudnuté aj obľúbené kúsky stále na očiach, stačí otvoriť čarovnú skrinku a len si vybrať!

Úžasná  priestranná skrinka na šperky a zrkadlo v jednom, je praktickým riešením pre všetky ženy, ktoré sa rady parádia. Svoje šperky tak odteraz budú mať svoje miesto pekne na poriadku, prehľadne zoradené a v čistom. Samostatne stojace posúvacie zrkadlo sa dá nastaviť podľa potreby na ideálny uhol, pri ktorom sa ti bude najlepšie upravovať. Konečne budeš mať poriadok v tvojej bižutérii a šperkoch a budeš mať ráno viac času na make-up či na výber toho správneho outfitu, len si to predstav! Svoje poklady si môžeš hravo uzamknúť kľúčikom. Zrkadlo je samostatne stojace, takže ho môžeš ľahko premiestňovať ako sa ti zapáči a nemusíš nič vŕtať do steny. Takisto sa preklápa, takže si môžeš nastaviť ten správny uhol a dokonale sa upraviť.

Nájdeš tu háčiky na zavesenie retiazok, mini poličky, zarážky na náušnice a pod. Vnútro skrinky je vystlané jemnou čiernou poduškou, čo zabezpečí že tvoje šperky budú v bezpečí a nepoškriabu sa. Sofistikovaná skrinka zároveň šetrí miesto, pretože zastrešuje zrkadlo a úložný priestor v jednom.

Technické informácie
  • Materiál: MDF (drevovláknité dosky)
  • Farba: biela alebo čierna
  • Rozmery: skrinka - výška 147 cm x dĺžka 45 cm x šírka 37 cm
  • len zrkadlo - výška 102 cm x dĺžka 26 cm
  • Hmotnosť: cca 12,5 kg
  • Srinka je dodávaná v rozloženom stave, balenie obsahuje prehľadný návod na zloženie