×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Toaletný stolík so zrkadlom a taburetom Petunia

Toaletný stolík so zrkadlom a taburetom Petunia

Zobraziť obrázky /

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Elegantný a praktický toaletný stolík, dokonalé kráľovstvo každej ženy!

Doba dodania: cca 5 dní kuriérom k tebe domov. POŠTOVNÉ NEPLATÍŠ, uhradíme ho my.

Viac detailov

Cena: 155,90 €

Reduced price!

PETUNIA

-44,00 €

199,90 €

Skvost do tvojho šatníka či izby!

Očarujúci a vkusný kozmetický stolík v bielej farbe ozdobí interiér tvojej spálne alebo šatníka. Tento toaletný stolík predstavuje klasický vidiecky vintage štýl, ktorý je nádherne podčiarknutý romantickými krivkami nábytku. Biela univerzálna a zároveň elegantná farba, ktorá rozžiari každú miestnosť a tento kus nábytku bude v miestnosti zaručene neprehliadnuteľný.

Konečne budeš mať svoj kútik, kde sa budeš môcť v kľude dokonale upraviť!  Toaletný kozmetický stolík Diana je veľmi priestranný, zmestí sa doňho všetko potrebné od dekoratívnej kozmetiky, make-upu až po šperky. Ponúka dostatok priestoru na položenie vecí, ako aj na umiestnenie tvojich čačiek do jednotlivých zásuviek. Stolík obsahuje celkom 3 zásuvky, jednu väčšiu v strede v dolnej časti a dve mini zásuvky po bokoch vo vyvýšenej časti stolíka.  Zmestí sa ti sem všetko potrebné, všetky ženské serepetičky budú odteraz mať svoje miesto pekne na poriadku a v čistote.

Súčasťou toaletného stolíka je aj pohyblivé zrkadlo, ktoré zaručí, že sa budeš môcť upraviť v tom správnom uhle. K stolíku je aj pohodlná čalúnená taburetka v krásnom kvetovanom romantickom prevedení, aby si sa mohla pohodlne usadiť pri úprave svojho zovňajšku. Taburetka je ľahká, ale za to pevná a trvácna. Taburetka je jemná, ale zároveň dostatočne pevná, aby ťa udržala pri sedení, takisto poslúži aj na vyloženie nôh pre dokonalý komfort a oddych u teba doma. Je ľahká a kompaktná, poslúži účelu a nezabere pri tom veľa miesta. Vieš ju jednoducho zasunúť pod stôl, aby nezavadzala, keď ju práve nepoužívaš. Okúzľujúci, štýlový a trvácny kus nábytku – tento toaletný stolík s taburetkou je excelentným výberom do tvojej spálne či šatníka!

Technické informácie
  • Materiál: MDF (drevovláknité dosky)
  • Farba: biela
  • Rozmery: výška 144 cm x dĺžka 75 cm x šírka 40,5 cm
  • Rozmery taburet: 29,5 cm šírka x 40 cm dĺžka x 49 cm výška
  • Rozmery zrkadlo: 25 cm x 40 cm
  • Váha stolíka cca 16kg, taburet cca 3,5 kg
  • Stolík je dodávaný v rozloženom stave, balenie obsahuje prehľadný návod na zloženie v obrázkoch

Mohlo by sa Vám páčiť