×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Čalúnený taburet Estera

Čalúnený taburet Estera

Zobraziť obrázky /

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Pohodlný kúsok na sedenie v elegantnom prevedení!

Doba dodania: cca 5 dní kuriérom k tebe domov. POŠTOVNÉ NEPLATÍŠ, uhradíme ho my.

Viac detailov

Cena: 59,90 €

ESTER

Jednoduchý a elegantný kúsok do tvojho šatníka!

Praktická taburetka na sedenie k tvojmu obľúbenému kozmetickému stolíku, využiť ju môžeš pri posedení popri líčení, alebo napríklad  aj pri obúvaní. Taburetka je v klasickom vidieckom štýle s elegantne vytvarovanými drevenými nožičkami a krémovým čalúneným vypuklým poťahom, s romantickým kvetovaným dizajnom. Taburet Estera je jednoduchý na údržbu, dá sa ľahko pretrieť handrou na povrchu. Na spodu nožičiek tabureta je umiestnená ochrana proti poškodeniu a doškriabaniu podlahy. Ideálna na posedenie do akejkoľvek spálne alebo šatníka, ktorý dýcha ženskosťou. Využijete ho napríklad aj ako stoličku ku klavíru.

Taburetka je jemná, ale zároveň dostatočne pevná, aby ťa udržala pri sedení, takisto poslúži aj na vyloženie nôh pre dokonalý komfort a oddych u teba doma. Je ľahká a kompaktná, poslúži účelu a nezabere pri tom veľa miesta. Vieš ju jednoducho zasunúť pod stôl, aby nezavadzala, keď ju práve nepoužívaš. Okúzľujúci, štýlový a trvácny kus nábytku - táto vintage taburetka je excelentným výberom do tvojej spálne či šatníka.

Technické informácie
  • Materiál: MDF (drevovláknité dosky)
  • Farba: biela
  • Váha: cca 3,5 kg
  • Rozmery: dĺžka 30 cm x šírka 40 cm x výška 51 cm
  • Taburetka je dodávaná v rozloženom stave, balenie obsahuje prehľadný návod na zloženie v obrázkoch

Mohlo by sa Vám páčiť