×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Toaletný stolík s trojitým zrkadlom a taburetom Nicolette Romantic

Toaletný stolík s trojitým zrkadlom a taburetom Nicolette Romantic

Zobraziť obrázky /

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Elegantný a praktický toaletný stolík, dokonalé kráľovstvo každej ženy!

Doba dodania: cca 5 dní kuriérom k tebe domov. POŠTOVNÉ NEPLATÍŠ, uhradíme ho my.

Viac detailov

Cena: 169,90 €

NICOLETTE

Zrkadielko povedz mi, kto je najkrajší na zemi?

Tak v tomto trojitom zrkadle sa dokonale uvidíš a upravíš! Pre milovníčky selfies, tento kozmetický stolík so zrkadlom jednoducho musíte mať, to sa bude fotiť! Zrkadlo je sklápacie a dá sa nastaviť podľa potreby.

Očarujúci a vkusný kozmetický stolík  ozdobí interiér tvojej spálne alebo šatníka. Tento toaletný stolík predstavuje klasický vidiecky  vintage štýl, ktorý je nádherne podčiarknutý romantickými krivkami nábytku. Biela je univerzálna  a zároveň elegantná farba, ktorá rozžiari každú miestnosť a tento kus nábytku bude u teba doma zaručene neprehliadnuteľný.

Konečne budeš mať svoj kútik, kde sa budeš môcť v pokoji dokonale upraviť!  Toaletný kozmetický stolík Nicolette Romantic je dostatočne priestranný, zmestí sa naň všetko potrebné od dekoratívnej kozmetiky, make-upu až po šperky. Ponúka dostatok priestoru na položenie vecí, ako aj na umiestnenie tvojich čačiek do veľkej zásuvky.  Zmestí sa ti sem všetko potrebné, všetky ženské serepetičky budú odteraz mať svoje miesto pekne na poriadku a v čistote.

K stolíku je aj pohodlná čalúnená taburetka, aby si sa mohla pohodlne usadiť pri úprave svojho zovňajšku. Taburetka je ľahká, ale za to pevná a trvácna. Jemný čalúnený poťah s romantickým kvetinovým vzorom dodáva tomuto setu punc luxusu. Taburetka je jemná, ale zároveň dostatočne pevná, aby ťa udržala pri sedení, takisto poslúži aj na vyloženie nôh pre dokonalý komfort a oddych u teba doma. Je ľahká a kompaktná, poslúži účelu a nezaberie pri tom veľa miesta. Vieš ju jednoducho zasunúť pod stôl, aby nezavadzala, keď ju práve nepoužívaš. Okúzľujúci, štýlový a trvácny kus nábytku – tento toaletný stolík s taburetkou je excelentným výberom do tvojej spálne či šatníka!

Technické informácie
  • Materiál: MDF (drevovláknité dosky)
  • Farba: biela
  • Rozmery: toaletný stolík - výška 132 cm x dĺžka 83 cm x šírka 47 cm
  • taburetka – výška 44 cm x dĺžka 42 cm x šírka 36 cm
  • Stolík a taburetka sú dodávané v rozloženom stave, balenie obsahuje prehľadný návod na zloženie

Mohlo by sa Vám páčiť