×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Samostatne stojaca šperkovnica so zrkadlom Miranda

Samostatne stojaca šperkovnica so zrkadlom Miranda

Zobraziť obrázky /

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Praktická komoda na šperky - dokonalé kráľovstvo každej ženy!

Doba dodania: cca 7 - 10 dní kuriérom k tebe domov. POŠTOVNÉ NEPLATÍŠ, uhradíme ho my.

Viac detailov

Cena: 127,90 €

MIRANDA

Elegantný kúsok do tvojho šatníka!

My ženy sme na šperky ako straky, máme tendenciu hromadiť ich, najlepšie aby sme mali ku každému outfitu iné a tak sa nám častokrát doma riadne nakopia. Praktická šperkovnica so zrkadlom Miranda ponúka ideálne riešenie na sprehľadnenie tvojej zbierky, budeš mať všetky svoje zabudnuté aj obľúbené kúsky stále na očiach, stačí otvoriť čarovnú skrinku a len si vybrať!

Úžasná  priestranná skrinka na šperky a zrkadlo v jednom, je praktickým riešením pre všetky ženy, ktoré sa rady parádia. Svoje šperky tak odteraz budú mať svoje miesto pekne na poriadku, prehľadne zoradené a v čistom. Konečne budeš mať poriadok v tvojej bižutérii a šperkoch a budeš mať ráno viac času na make-up či na výber toho správneho outfitu, len si to predstav! Komoda na šperky je samostatne stojaca, preto si ju môžeš jednoducho preniesť a umiestniť v interiéri, ako len budeš chcieť. 

Nájdeš tu háčiky na zavesenie retiazok, praktické zásuvky na uloženie hodiniek, náramkov, prstienkov a iných šperkov alebo bižutérie. Vnútro otváracích dvierok po bokoch a vrchná zásuvka sú vystlané jemnou čiernou poduškou, čo zabezpečí že tvoje šperky budú v bezpečí a nepoškriabu sa. Sofistikovaná skrinka zároveň šetrí miesto, pretože zastrešuje zrkadlo a úložný priestor v jednom a takisto je na nožičkách, takže pod ňu ešte hocičo uložíš alebo zasunieš. Okúzľujúci, štýlový a trvácny kus nábytku – táto šperkovnica so zrkadlom  je excelentným výberom do tvojej spálne či šatníka!


Technické informácie

  • Materiál: drevo
  • Farba: biela
  • Rozmery: 28 x 36 x 83cm
  • Váha: cca 9,4 kg
  • Šperkovnica je dodávaná v rozloženom stave, balenie obsahuje prehľadný návod na zloženie v obrázkoch

Mohlo by sa Vám páčiť