×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Toaletný stolík s taburetom Perla v 2 FARBÁCH

Toaletný stolík s taburetom Perla v 2 FARBÁCH

Zobraziť obrázky /

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Elegantný a praktický toaletný stolík, dokonalé kráľovstvo každej ženy!

Doba dodania: cca 7 - 10 dní kuriérom k tebe domov. POŠTOVNÉ NEPLATÍŠ, uhradíme ho my.

Viac detailov

Cena: 179,90 €

Reduced price!

-47,00 €

226,90 €

Krásny multifunkčný stolík do tvojej izby či šatníka!

Očarujúci a vkusný kozmetický stolík na výber z dvoch farieb ozdobí interiér tvojej spálne alebo šatníka. Zmestí sa doňho všetko potrebné od dekoratívnej kozmetiky, make-upu až po šperky. Konečne budeš mať svoj kútik, kde sa budeš môcť v pokoji dokonale upraviť! Stolík má celkom 4 zásuvky, dve menšie a dve väčšie a takisto ponúka dostatočne veľký priestor na položenie vecí. Zaujímavým detailom sú určite vyrezávané ornamenty nad vrchnými zásuvkami a taktiež romantické krivky nožičiek nábytku.  Zmestí sa ti sem všetko potrebné, všetky ženské čačky budú odteraz mať svoje miesto pekne na poriadku a v čistote.

K stolíku je aj pohodlná čalúnená taburetka, aby si sa mohla pohodlne usadiť pri úprave svojho zovňajšku. Taburetka je ľahká, ale za to pevná a trvácna. Strirborno-zelený čalúnený poťah s romantickým kvetinovým vzorom dodáva tomuto setu punc luxusu. Taburetka je jemná, ale zároveň dostatočne pevná, aby ťa udržala pri sedení, takisto poslúži aj na vyloženie nôh pre dokonalý komfort a oddych u teba doma. Je ľahká a kompaktná, poslúži účelu a nezaberie pri tom veľa miesta. Vieš ju jednoducho zasunúť pod stôl, aby nezavadzala, keď ju práve nepoužívaš. Okúzľujúci, štýlový a trvácny kus nábytku – tento toaletný stolík s taburetkou je excelentným výberom do tvojej spálne či šatníka!

Technické informácie
  • Materiál: drevo
  • Farba: biela alebo čierna
  • Rozmery: toaletný stolík - výška 93 cm x dĺžka 80 cm x šírka 40 cm
  • taburetka – výška 50 cm x dĺžka 40 cm x šírka 30 cm
  • Stolík s taburetkou  je dodávaný v rozloženom stave, balenie obsahuje prehľadný návod na zloženie v obrázkoch

Mohlo by sa Vám páčiť