×

Trend si ty! Prihlás sa na odber noviniek a buď vždy štýlová!

Spravíme z teba najštýlovejšiu kočku v okolí!

Prihlás sa na odber noviniek z nášho e-shopu a buď ako prvá informovaná o módnych trendoch, súťažiach, špeciálnych ponukách, zľavách a pod.!

×

Nespamujeme, e-mail od nás obržíš najviac raz týždenne.

Darčekový kupón v hodnote 20 eur

Darčekový kupón v hodnote 20 eur

Tlačiť/

Na celú obrazovku

Potešte svoju polovičku, rodinu či kamarátku


Viac detailov

Cena: 20,00 €

D20

Nechajte ich, nech si samé vyberú ten najkrajší darček

Kupóny v hodnote 20, 50 a 100€ sú zasielané elektronickou formou. Kupón si môžete po zakúpení staihnuť, vytlačiť a dopísať na neho od koho a pre koho je, prípadne venovanie. Ku každému kupónu následne obdržíte unikátny kód, ktorý potom stačí vpísať v košíku do kolonky Poukážky a kupón bude uplatnený. Platnosť každého kupónu sú 3 mesiace od mesiaca vystavenia (napr. kupón vystavený v mesiaci december 2013 si môžete uplatniť do konca marca 2014). Kupón nemusí byť uplatnený jednorazovo. V prípade, ak nevyužijete kupón v úplnej hodnote naraz, zvyšok sa Vám dá pripísať na Váš účet v obchode po registrácii - ako kredit. 

V prípade vrátenia tovaru zakúpeného prostredníctvom darčekového kupónu Vám bude suma zaň automaticky vrátená ako kredit na Vašom účte v obchode. V prípade reklamácie tovaru sa postupuje poďla reklamačného poriadku bližšie špecifikovaného v obchodných podmienkach. Ak máte akékoľvek otázky ohľadom darčekových kupónov, neváhajte nás kontaktovať na info@chick.sk

Mohlo by sa Vám páčiť